Volumes and Chapters: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Series) |
(→Series) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Nation !! Zone !! Serie !! Region !! Main Character !! Arcs !! Chapters !! Volumes | ! Nation !! Zone !! Serie !! Region !! Main Character !! Arcs !! Chapters !! Volumes | ||
|- | |- | ||
! rowspan=" | ! rowspan="15" | [[PBP Garnet]] | ||
! rowspan=" | ! rowspan="15" | [[Zone G1]] | ||
| [[PBP Garnet Alpha]] | | [[PBP Garnet Alpha]] | ||
| [[Route 01 (Zone G1)|Route 01]] || [[Victoria]] || 7 || 86 || 9 | | [[Route 01 (Zone G1)|Route 01]] || [[Victoria]] || 7 || 86 || 9 | ||
| Line 11: | Line 11: | ||
| [[PBP Garnet Beta]] | | [[PBP Garnet Beta]] | ||
| [[Pewter City]] | | [[Pewter City]] | ||
|- | |||
| [[PBP Garnet Gamme]] | |||
| [[Viridian City]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Delta]] | |||
| [[Cerulean City]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Epsilon]] | |||
| [[Vermilion City]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Zeta]] | |||
| [[Lavender Town]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Kappa]] | |||
| [[Celadon City]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Lambda]] | |||
| [[Fuchsia City]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Mu]] | |||
| [[Cinnabar Island]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Xi]] | |||
| [[Rota]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Pi]] | |||
| [[Neon Town]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Sigma]] | |||
| [[Cremini Town]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Tau]] | |||
| [[Dark City]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Psi]] | |||
| [[Wisteria Town]] | |||
|- | |||
| [[PBP Garnet Omega]] | |||
| [[Seafoam Island]] | |||
|- | |- | ||
! rowspan="2" | [[PBP Amber]] | ! rowspan="2" | [[PBP Amber]] | ||